Pernament POS

Materiały POS – point of sale – dzięki swoim masowym zasięgom pozwala na promocję produktów i materiałów marketingowych w sugestywny wizualnie, atrakcyjny cenowo i skuteczny sposób. Standy reklamowe kartonowe, standy reklamowe z plexi czy regały reklamowe z plexi i innych surowców to najczęściej spotykane opcje POS. W ofercie DISPOS – producenta ekspozytorów, standów reklamowych i regałów reklamowych – nasi klienci znajdą meble wystawiennicze z kolekcji Permament POS. To propozycja kierowana do wymagających klientów, którzy oczekują ciekawego efektu wizualnego, trwałości, wytrzymałości – a to właśnie zapewnia połączenie różnorodnych materiałów, takich jak drewno, metal, szkło, plexi i inne. Dobierając różnorodne surowce do produkcji stojaków reklamowych zewnętrznych, standów reklamowych wewnętrznych i innych, zapewniamy odpowiednią funkcjonalność, tworzymy oczekiwany efekt wizualny, zapewniamy trwałość i poprawne technicznie przygotowanie.

Materiały z serii Permament POS – standy reklamowe kartonowo-drewniane, standy reklamowe z plexi i metalu czy inne stojaki reklamowe zewnętrzne i zewnętrzne projektujemy i wykonujemy indywidualnie dla każdego klienta, uwzględniając jego potrzeby i specyfikę wykorzystania mebli wystawienniczych. Możemy więc, łącząc wyselekcjonowane materiały, dostarczyć standy o różnorodnych wymiarach, dla produktów o różnej wadze, objętości, kształcie, zawsze tak samo wysokiej jakości wykonania pod względem dokładności, stabilności, odwzorowania projektu. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam także na produkcję kompleksową ekspozytorów i standów reklamowych prosto od producenta – od projektu po pakowanie i bezpieczny transport.

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami regałów reklamowych z plexi i innych materiałów od producenta DISPOS. Zapraszamy do współpracy.