Eko POS

Odpowiedzialna reklama to reklama przyszłości. Od najmniejszych działań promocyjnych, po te największe. W DISPOS nasze ecostandy – stojaki i standy drewniane i ze sklejki – produkujemy tak, by spełniać wszystkie wymagania odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Ekspozytory ze sklejki tworzymy z myślą o naszych klientach i środowisku.

Ekostand ecoPOS łączy w sobie wysoką jakość naszych standów drewnianych z troską o zrównoważony rozwój. Współpracujemy z naszymi klientami od momentu zlecenia i ustalenia projektu, przez produkcję w naszym rozbudowanym parku maszynowym, aż po pakowanie i przygotowanie do transportu. Cała produkcja mieści się u nas, co gwarantuje pełną kontrolę i terminowość. Zapewniamy wysoką jakość druku, znakowania, formowana i kształtowania ekspozytorów sklejka i drewno. Korzystamy ze sprawdzonych surowców na nasze standy i stojaki z drewna i sklejki, każdy etap prac korzysta z nowoczesnych technologii ograniczających straty surowca i minimalizujących wpływ na środowisko.

Ekspozytor ze sklejki od DISPOS nie tylko sam w sobie jest świadectwem odpowiedzialnej gospodarki leśnej, ale także ma w sobie podwójny przekaz: promuję markę, a także jej podejście do ekologii. Duża część firm szuka rozwiązań, które podkreślą na każdym poziomie marketingowym rzeczywistą odpowiedzialność środowiskową. Standy drewniane i ze sklejki właśnie takim rozwiązaniem są. Trafiają do szerokiego, masowego grona odbiorców, subtelnie, ale skutecznie. Zachęcamy do współpracy z DISPOS, a także do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami zleceń ekspozytorów w ramach serii ecoPOS.